Otwórz się na przestrzeń nowych możliwości w #OpenSpacePrzeMyśl w Przemyskim Inkubatorze Przedsiębiorczości i Innowacji w Przemyślu.

Jesteś studentem lub obcokrajowcem? Szukasz adresu pod jakim mógłbyś zarejestrować swoją działalność gospodarczą i wykorzystywać go do działań reprezentacyjnych i marketingowych?

Może jesteś księgowym lub prawnikiem i świadczysz usługi biura wirtualnego, które nie są „lubiane” przez organa podatkowe?

Skorzystaj z naszej nowej oferty i BIURO WIRTUALNE ZAMIEŃ NA REALNE!

Poszerzyliśmy usługę biura wirtualnego o REALNE MIEJSCE pracy w przestrzeni Open Space Przemyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Innowacji, dostępne w dni robocze od 7.30 do 15.30. Do standardowych usług wirtualnej recepcji wartości 150 PLN netto (obsługa korespondencji: powiadamianie o otrzymaniu nowej korespondencji (e-mail, sms), wysyłka korespondencji na wskazany w umowie adres raz w miesiącu w ramach abonamentu, skanowanie korespondencji: skanowanie poczty przychodzącej i przesyłanie jej na wskazany w umowie adres e-mail – do 50 stron miesięcznie w ramach abonamentu), dodaliśmy biurko w biurze współdzielonym z innymi pracownikami – firmami, krzesło, komputer z licencjonowanym oprogramowaniem office, zamykany box na dokumenty, wspólne urządzenie wielofunkcyjne drukujące, nielimitowany internet klasy biznes. Teraz cena za Twoje REALNE BIURO i powyższe usługi wynosi tylko 236 PLN netto/miesięcznie.

Po szczegóły zajrzyj tutaj>> lub pytaj:

Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji

e-mail: biuro@inkubatorprzemyski.pl

ul. Ratuszowa 10A,

37-700 Przemyśl

Godziny otwarcia:

pn – pt: 7:30 – 15:30

mob. +48 607 77 24 08

PrzeMyśl Open Space. Biuro wirtualne zamień na realne.