Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji promuje tańszą ofertę i nowe zasady w przestrzeni współdzielonej Open Space.

Inkubator PrzeMyśl zachęca wszystkich do skorzystania z przestrzeni nowych możliwości, jakie daje odświeżona usługa Open Space – stanowiska pracy w biurach współdzielonych z innymi pracownikami – firmami. Ta usługa biurowa daje możliwość pracy razem z innymi najemcami – wszystkich w Inkubatorze łączy nie tylko szybka sieć internetowa, ale wspólne tematy biznesowe. Skupienie większej liczby najemców na wspólnej powierzchni powoduje, że oferta może być tańsza. Dlatego obniżono cenę wynajmu stanowiska pracy w przestrzeni współdzielonej.  Korzystając z usług doradczych Inkubatora najemca szybciej znajdzie rozwiązania nurtujących go problemów związanych z założeniem i prowadzeniem firmy, a sama praca będzie bardziej wydajna, co zaowocuje zbudowaniem potrzebnych w biznesie relacji osobistych i zgromadzeniem kontaktów biznesowych. Wszystko dzięki temu, że najemca współpracuje z innymi przedsiębiorcami z różnych branż jakich ma wkoło siebie, w Inkubatorze.

Teraz biurko z krzesłem w takim biurze, wyposażone w komputer z licencjonowanym oprogramowaniem office, zamykany box na dokumenty, kosztuje netto 236 złotych, zamiast dotychczasowych 380 złotych. W cenie, najemca ma do dyspozycji wspólne drukujące urządzenie wielofunkcyjne. W ramach czynszu ma także dostęp do nielimitowanego internetu klasy biznes. Najemca może również korzystać z przestrzeni współdzielonych, jak pokój socjalny z jadalnią czy sali konferencyjnej. Dzienny czas pracy nie jest limitowany, a umowa z najemcą zawierana jest na czas nieokreślony, z krótszym jak dotychczas, dwutygodniowym okresem wypowiedzenia, co też jest nowością w ofercie Inkubatora.

Od teraz, każdemu najemcy stanowiska pracy w przestrzeni Open Space, przysługuje usługa recepcji Inkubatora, tj. m.in. obsługa korespondencji pocztowej i mailowej oraz obsługa telefoniczna sekretariatu.

Co ważne jest dla rozwijających się firm, ich biuro może „rosnąć” wraz ze wzrostem biznesu. Ilość stanowisk biurowych zawsze można zwiększać, aż do wynajęcia odrębnego biura dedykowanego wyłącznie jednej firmie, a koszty sali konferencyjnej ponosi się wtedy, kiedy jest ona firmie potrzebna. Podobnie jest z przestrzenią projektową dla pracy doraźnych zespołów projektowych, które można wynająć tylko na potrzebny najemcy okres.

Nowością w Inkubatorze PrzeMyśl jest usługa #InkubatorDlaWszystkich. Pod tą nazwą kryje się możliwość zorganizowania biura z dostępem dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, z dojazdem do biura i biurka na wózku inwalidzkim.

Trzeba na koniec zaznaczyć, że cała oferta Inkubatora jest przeznaczona dla wszystkich, ale z jednym zastrzeżeniem: tylko dla najemców Inkubatora, z działalnością zarejestrowaną pod jego adresem.

O szczegóły oferty należy pytać, kontaktując się z przedstawicielami Przemyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Innowacji, mieszczącego się w Przemyślu przy ul. Ratuszowej 10A, od pn – pt: w godz. od 7:30 do 15:30 lub korzystając z kontaktu elektronicznego: e-mail: biuro@inkubatorprzemyski.pl lub telefonicznego: mob. +48 607 77 24 08.

PrzeMyśl Open Space. Razem. Taniej, szybciej, wydajniej. Dla wszystkich.